Savunma

Aramid, Naylon, Cam elyaf ve S2 Glass dahil olmak üzere, geniş bir elyaf yelpazesini kullanarak, yumuşak gövde zırhı ve sert araç zırh uygulamaları için Avrupa'nın önde gelen metalik olmayan zırh üreticilerine ve diğer savunma üreticilerine teknik dokuma kumaşlar tedarik ediyoruz. 

Havacılık & Uzay

Dokuma kumaşlar, bu endüstri sektörleri için Cam, Karbon, Aramid, Naylon, PTFE ve Polyester dahil olmak üzere çok çeşitli elyaftan üretilmektedir. Belirli reçine uyumluluğu için özel kumaş kaplamalar da sunulabilir.

Yüksek Sıcaklık

Fothergill Engineered Fabrics Ltd, ısıya dayanıklı malzemeleri, yüksek sıcaklık filtrasyon endüstrisine uygun, uzman kumaşlarla birlikte neredeyse tüm ısı yalıtımı ve termal koşullara koruma uygulamalarını kapsar.

PTFE & Elostomer Kaplama

Fothergill Engineered Fabrics Ltd, PTFE ve kauçuk kaplama endüstrileri için özel olarak kumaş üretiminde 35 yılı aşkın deneyime sahiptir ve yüzey kalitesi bu endüstriler için özellikle kritiktir.

Alternatif Dokuma & Kaplama

Fothergill Engineered Fabrics Ltd, paslanmaz çelik ve hibrit fiber karışımları gibi ısmarlama müşteri gereksinimlerini karşılamak için uzman alternatif lifler örmektedir. Ayrıca kumaş özelliklerini daha da geliştirmek için uzman terbiye / kaplama uygulamaları sunuyoruz.

Fothergill Engineered Fabrics Ltd önde gelen Avrupa merkezli cam elyaf, aramid ve karbon elyaf dokumacısıdır. Ayrıca konusunda tek & uzman melez kumaşlar dokuyan ve dokumaların da paslanmaz çelik vb. gibi  iplikleri de kullanabilmektedir.

İletişim

 Adres:   Çakırlar Mh. Girne Cd. No:87 / 3

                Konyaaltı / Antalya / Türkiye

Tel:  +90 535 256 6181

© 2020 by Limatech. Proudly created with you.

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin